Je bezpečné kupovat léky online?

ANO ! Všechny léky, které nabízíme, jsou skutečně značkové generické léky, které by ste našli v kamenné lekárně. Celá naše nabídka se skládá z léků vyráběných v místní lékárně. Veškeré naše zásoby se skládají z léků vyráběných a poskytovaných světovými farmaceutickými společnosti a velkoobchodů.

Je tenhle obchod skutečná lékárna?

Jsme lékárna zprostředkovatel, který se přepojuje zákazníky s naší síti licencovaných atestovaných lékáren a sloužíme jako bezpečná on-line platforma pro obchody léků a zdravotnických výrobků.

Které možnosti jsou k k dispozicií?

Nabízíme ZDARMA globální dopravu na většině zakázek - 99% ze všech skladových položek jsou dodávány zdarma. Za použití registrované letecké společnosti. Váš podpis bude potřební při dodání tovarů - Navštivte naše dodací stránky pro více informací nebo neváhejte napsat mail s vašimi otázkami.

Jaké jsou naše provozní hodiny?

Naši prodavači jsou k dispozici od neděle do pátku mezi 9:00 - 18:00 amerického času. Objednávky v pátek po 16:00 budou zpracovány následující pondělí. 

Je bezpečné tady používat mou kreditní nebo debetní kartu?

Absolutně. Náš internetový obchod využívá nemodernější on-line bezpečnostní systém plateb. Učinili jsme každá možné opatření, aby vaše transakce a osobní údaje bili plně v bezpečí. Ručíme za to!

Jak můžete nabídnout tak nízké ceny?

Nabízíme bezkonkurenční ceny, protože jsme nemuseli platit za branding, marketing, prodejní a režíjní náklady. Také nakupujeme originální značkové generické léky při velkých množstvích z různých farmaceutických výrobců po celém světě, kde výrobní náklady jsou mnohem nižší než v USA anebo v Evropě. Tímto způsobem jsme schopni přenést úspory na Vás bez kompromisů v kvalitě.

Co je to generický lék a je méně efektivní než ten značkový?

Generické léky jsou léky vyráběné farmaceutickými společnostmi založenými na značkových léků, po vypršení jejich patentů. Generické léky jsou stejné jako ty značkové a jsou přesně stejné chemické sloučeniny, jako u původních značkových léků. To se provádi za přísnych předpisů Federal Drugs Administration - FDA

Generické léky jsou stejně bezpečné jako značkové léky, mají stejný vzorec a poskytují přesně stejný efekt. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma léky je cena - generika stojí mnohem méně než jejich značkové protějšky.

Je možné vrátit zboží a obdržet náhradu?

Bohužel, nemáme dovoleno přijímat léky zpátky kvůli federálnímu zákonu, který musíme dodržovat. Jediný případ, kdy nabízíme náhrady je, pokud  zákazník neobdrží objednávku, nebo obdrží poškozený produkt. Dojde-li k také události, zákazníci si mohou vybrat buď vrácení peněz nebo zpětné dodání jejich poptávky - zdarma.

Může si každý objednat léky online?

Rozhodně ne. Používáme přísně on-line diagnostické posouzení před každou dodávkou. Každý zákazník, který se snaží koupit léky, musí vyplnit zdravotní dotazník před objednáním. Dotazník je pak poslán do licencované sítě lékárna, který pečlivě ověřuje, a rozhodne, zda schválit či odmítnout objednávku. Teprve poté, co lékař považuje objednávku za platnou my objednávku zpracováváme.

Poskytujeme relevantní lékařské informace - např. využití, nežádoucí účinky, atd.?

Ačkoliv poskytujeme zdravotní informace o každém léku v našem obchodě, měli by stě vědět, že účinnost léků se může lišit od jedné osoby na druhou. Informace na této stránce jsou pouze pro informační účely a nemusí zahrnovat všechny možné opatření, vedlejší účinky, využití a účinky jednotlivých uvedených léků.

Proto informace na této stránce nesmí sloužit jako náhrada za lékařské informace anebo doporučení, diagnózy poskytované lékařem.

Vždy byste měli pečlivě přečíst všechny informace na obalu výrobku a konzultujte užití léku se svým lékařem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék, ať už předepsán nebo nepředepsán. Doplňky stravy jsou přípravky, které dosud nebyly hodnoceny podle US Food and Drug Aministration, a proto nepředstavují definitivní prostředek pro diagnostiku, léčbu, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci nebo stavu.

Co se stane když odešlu objednávku?

Po kliknutí na tlačítko Odeslat se Vaše objednávka odešle prostřednictvím našeho objednávkového systému na licencované lékárny, která prozkoumává lékařské informace, které jste poskytli, a pak buď objednávku schválí, nebo odmítne. Pokud je Vaše objednávka schválená, lékař pak napíše Váš recept a náš objednávkový systém zajistí, že je poslán do lékárny, která Vám Vášu objednávku zašle na adresu dodání.

Nedaří se mi najít léky na vašich stránkách. Jak je mohu najít?

Pokud nemůžete najít léky, které chcete, dejte nám prosím vědět vyplněním formuláře na naší kontaktní stránce a my Vám rádi pomůžeme.

Jak dlouho bude trvat dodání mojí objednávky?

Doba dodání se pohybuje od typu objednávky, teda na způsobu přepravy vybrané u pokladny.

Proč generické pilulky, které jsem obdržel vypadají jinak jak originální léky?

Ačkoli značkové léky a generické léky mají stejné účinné látky a mají stejnou funkci, mají odlišný vzhled. Značkové léky mají také různý vzhled, v závislosti na tom, kde byly vyrobeny, a kterou společností.