Náš obchod slouží jako zabezpečeném online escrow služby, která umožňuje zákazníkům nakupovat léky z licencovaných lékáren.

Bezpečné On-line objednávky

Veškeré objednávky podané v našem obchodě jsou bezpečně. Jen vybrat přípravky, které chcete objednat, vyplňte krátký osobní mediální prohlášení a už je odeslat objednávku.

Jsme nejlepší místo pro hledání nejprodávanějších léků z předních výrobců. Jsme hrdí na to, nabídnout našim zákazníkům široký sortiment léků z nichž všechny jsou k dispozici on-line celoročně, ve dne nebo v noci po kliknutí na tlačítko Koupit.

Připojení licencován Lékaři u pacientů

Nejsme lékárna, ale on-line escrow služba, které poskytuje bezpečné transakce mezi pacienty a poskytovatelů zdravotní péče. Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Zabezpečené stránky

Přijaly se zásadní opatření na ochranu informaci svých zákazníků. Ze tohoto důvodu se ujistěte, že všechny zdravotní a finanční transakce se vyskytují v průběhu šifrovaných komunikačních kanálů, které využívají SSL certifikát .

Stav objednávky

Chcete vidět, kde Vaše objednávka je? Objednávky lze sledovat pomocí osobního hesla, odeslaného na Váš e-mail jakmile bude objednávka schválena. Chcete-li sledovat své objednávky navštivte stránku Stav objednávky.

Doprava a manipulace

Poštovné je diskrétní a rychlé. Nabízíme bezplatné celosvětové dodávky pro 99 % všech objednávek. Chcete-li se dozvědět více navštivte naše stránky zabývající dopravou.